BBBBBBBBBIOTECHNOLOGIA 2008/09'

Dla 135 os. które w 2008'/09' stały się studentami BIOTECHNOLOGII ZUT-u. :)


#1 2008-12-01 18:09:01

BeTa-O2DACJA

Administrator

2316086
Skąd: in DA SZCZECIN now
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 71
Punktów :   -1 

A propos przepływu informacji...

Ludzie informujcie systematyczniej o ważnych terminach. Chociaż o terminach co i kiedy. Szczególnie starości. Dlaczego się nie udzielacie na necie? Może odwalacie sporą część roboty na uczelni, czego ja nie mogę widzieć na co dzień, bo spora część zajęć mnie omija, ale dajcie komuś, kto ma neta informacje spisane na kartce, by zamieścił na necie. Tu też informujecie dosyć sporą część ludzi z roku i w tym osoby ze swych grup. Może mi za bardzo zależy, może chcę za dobrze, może dlatego też trochę się denerwuję, ale ok jeśli nikt nie napisze mi odpowiedzi na ten post i nic się wciąż nie zmieni to naprawdę nie będę już nalegać. Po prostu nie będę pisać o żądnych propozycjach, bo pewnie dowiem się, że to nie potrzeba tak robić i że zrobię z siebie tylko wariata. Ja nie jestem starostą roku, tylko wprowadziłam w życie to forum, ale nie służy ono tylko mi. Mam wrażenie, że zazwyczaj to ja tylko coś tu piszę ważniejszego. Dziwne... A o tych szkoleniach dowiedziałam się przypadkiem. Jak to jest? To powinno być oczywiste i do tego powinno być o tym głośno odpowiednio wcześniej. Hm gdybym była z 3 lub 4 gr to już miałabym po BHP-ie. I tak tylko 2 dni przed się dowiaduję o BHP-ie i to przypadkiem, fajnie ze w ogóle. Jeszcze fajniej byłoby, gdybym się w ogóle nie dowiedziała, a to było całkiem możliwe...O włos tak się nie stało. Trochę tu przesadzam, po to by się tak nie powtarzało. Niech starostowie sobie wyznaczą daty z tygodnia przeznaczone na systematyczne odwiedziny dziekanatu, po tym inf. na necie, na koniec inf osobom bez neta w formie przekaż dalej przez osoby poinformowane na necie...Na pewno nie omijałyby nas informacje. Czy jest to sprawny/sprawdzający się system wg Ciebie, co czytasz to w tym momencie? A reszta osób sobie wygodnie czeka i jeśli się o czymś dowie to czeka na starostów. Ciekawa jestem czy każdy starosta ma dostęp do internetu a po drugie chęci, motywację i czas na tą funkcję, więc do tego, do czego zmierzam jest prośba, żeby ktokolwiek wie, ktokolwiek widział to ktokolwiek napisze na NK lub tutaj. Cokolwiek się dowie...Ktoś popiera mą prośbę??? Może będzie lepiej. 3mam kciuki i pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.one-piecepbf.pun.pl www.tntdb.pun.pl www.asgslask.pun.pl www.bmx-all-what-i-want.pun.pl www.fantazja.pun.pl