BBBBBBBBBIOTECHNOLOGIA 2008/09'

Dla 135 os. które w 2008'/09' stały się studentami BIOTECHNOLOGII ZUT-u. :)


#1 2009-02-17 21:10:12

BeTa-O2DACJA

Administrator

2316086
Skąd: in DA SZCZECIN now
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 71
Punktów :   -1 

CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

Tu proszę pisać i informowac dzis i jutro na bierzaco, jak walczymy z zalatwianiem chemii do konca, bo trzeba walczyc i negocjowac do konca, a noz uda nam sie zaliczyc all kolokwia.

Musimy dostac jeszcze terminy NORMALNE poprawek i TERMIN EGZAMINU taki by nie był ZBYT WCZESNIE!!!

tU PODAJCIE JAKIE MAMY ARGUMENTY przeciwko babce, by moc walczyc o ludzi z wiekszosci roku kto mam problem z zaliczeniem, by moc isc dzialac z dziekanem....itd itp Bo nienormalnie bylo dzis. W czasie 17:20-19:30 (spojrzalam na zegarek) mielismy co niektorzzy napisac i jeszcze zaliczyc kolokwia (ja 3 i 4) do tego z tymi pytaniami co nam podala.???!!! To było TRUDNE!!! Ja sie innych pytan spodziewalam i minelam sie  z tym.... piszcie jakie kto ma problemy!!!!!!!!!

dzis i jutro , w najblizszym czasie

Offline

 

#2 2009-02-17 21:58:52

kris

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

ohhh, betty jak zwykle się kompromitujesz przed całym światem

Offline

 

#3 2009-02-18 01:08:07

BeTa-O2DACJA

Administrator

2316086
Skąd: in DA SZCZECIN now
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 71
Punktów :   -1 

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

Ok Kris nie wprowadzaj zamętu nie na temat watku. Grozi banem i usunieciem postów nie zwiazanych z tematem.

Offline

 

#4 2009-02-18 20:48:42

BeTa-O2DACJA

Administrator

2316086
Skąd: in DA SZCZECIN now
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 71
Punktów :   -1 

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

Ok musimy sie bronic i walczyc jeszcze o 1 termin poprawek,by go przelozyc na pozniej,a szanse poprawkowe kolokwiow przedtym terminem dac. Nie mozemy pozwolic dac sobie w kasze dmuchac czyli poddac sie bez walki. Za jakie grzechy daja nam tylko 1 termin ostatni II termin poprawkowy egzaminu. Jak zakladam, intuicyjnie sie domyslajac, beda na bank pytania juz z wykreconego kosmosu na 3 terminie egzaminu myslac wg teorii komplikowania sie pytan co na nastepujacych po sobie terminach POPRAWIANIA. Znajduja sobie słabe ogniwa,ktore z roznych powodow, niekoniecznie, ze moze inaczej przyswajaja wiedze, chca usadzic i wyeliminowac jak przez sito piasek.
    Zdajcie sobie sprawe, ze nie raz jeszcze bedziemy miec podobne sytuacje na studiach. Nie poddawajcie sie zbyt latwo. Pomyslcie o tym, ze jest szansa samemu troche zaingerowac w wyglad/ksztalt rzeczywistosci zmieniajac fakty: terminy mozemy przestawiac i my sami. Niekoniecznie  godząc sie na czesto niesprawiedliwe i niehumanitarne warunki wykladowców!!!!!!! Zauwazcie, ze to nie nasza wina, bedac w tej sytuacji. Gdyby były tylko przysposobniejsze warunki dla studenta/czlowieka. Nie byłoby problemu. Bysmy wczesniej zaliczyli chemie, gdyby I termin byl wystawiony pozniej po poprawkach kolokwiow, ale nie musi dzialac system odbierania szans coraz wiekszej ilosci studentow oraz KOMPLIKOWANIE ZADAN WYJETYCH Z KOSMOSU. Nie bylo takich pytan o wiele wczesniej przed egz. I terminu jak teraz....Powiedzcie cos na tym forum, odpowiedzcie mi cos na ten temat jestem ciekawa co myslicie, a rozmowa narazie sie nie klei. Ja nie mowie tu nic zlego. Normalnie chce byc traktowana odpowiednio na studiach sprawiedliwie z reszta studentow i moc nauczajac sie zdawac na podstawie zadan/pytan, ktorych sie uczylam wczesniej. Nie chce zyc w strachu, ze bede zaskoczona na zaliczaniu pytaniami wykraczajacymi za zakres materialu wczesniej mnie obejmujacy w realizacji przedmiotu!

Offline

 

#5 2009-02-19 19:45:45

BeTa-O2DACJA

Administrator

2316086
Skąd: in DA SZCZECIN now
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 71
Punktów :   -1 

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

Dziś Nasza władza nie dodzwoniła się do Dr Maciejewskiej. Najciekawsze jest to, że nie mają nr kom do Dr. Na dziś nic nowego nie wiadomo. Zrehabilitują się jutro rano. Nie wiem czy zadzwonią czy bezpośrednio się skontaktują, ale to obiecali, z panią Dr. Może na wykładach jutro będzie już coś wiadomo.

Offline

 

#6 2009-02-19 21:12:48

KuBunia

Nowy użytkownik

Skąd: Tu :P
Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

oby oni naprawde sie za to wzieli bo czarno to widze z takim nastawieniem.. sory ale sie nie postarali, bo jakby chcieli to ..

Offline

 

#7 2009-02-19 22:12:10

gwiazdeczkasw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

oni sie wzieli z tym,ze z dr M nie bylo mozna sie skontaktowac o ile pamietam ona mowila cos o jakims szkoleniu czy cos w ty stylu. spokojna glowa jakos damy rade ;]

Offline

 

#8 2009-02-19 22:13:40

gwiazdeczkasw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

dziwi mnie tylko jedna rzecz; ze prodziekan nie ma numeru na kom do dr M...

Offline

 

#9 2009-02-20 13:04:58

BeTa-O2DACJA

Administrator

2316086
Skąd: in DA SZCZECIN now
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 71
Punktów :   -1 

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

Wiadomo już, że dziekan rozmawiał z Dr chemii. Ustalono, że w sobotę o 8 rano piszą zarówno Ci co poprawiaja kolokwium, przychodząc poprawić kolokwium/kolokwia, a Ci, którzy zaliczyli już przedmiot również o 8 rano piszą swój 1 termin poprawkowy egzaminu ponadto będą mieli lepiej,gdyż w przyszlym tygodniu maja jeszcze jedna szanse 1 terminu poprawki z chemii, gdyby nie udalo im sie zaliczyc jutro. Beda pisali, wtedy jeszcze raz 1 termin wraz z nami, kto zaliczy kolkwia w tą sobotę.

Offline

 

#10 2009-02-20 14:58:50

KuBunia

Nowy użytkownik

Skąd: Tu :P
Zarejestrowany: 2009-02-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

wszystko spoko i mam nadzieje ze nam sie  uda tylko zeby nie bylo znów przykładów z kosmosu

Offline

 

#11 2009-02-20 20:01:45

agush_

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

mam pytanie: jesli ktos ma np dwa koła do zaliczenia to bedzie jeszcze przed drugim pierwszym terminem mozliwos poprawy? czy trzeba dwa od razu jutro???

Offline

 

#12 2009-02-20 21:32:08

gwiazdeczkasw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

Ci co mieli jutro pisac egzamin musza go pisac, ale jesli im nie pojdzie to maja jeszcze druga poprawe pierwsza czyli tak jakby mieli o jedna szanse wiecej!! Jutro beda terminy: jeszcze jednej poprawy kol i termin egzaminu poprawkowego pierwszego dla tych co pozaliczja kola w najblizszym czasie.

Offline

 

#13 2009-02-20 21:33:36

gwiazdeczkasw

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

jeszcze jedno: osoby ktore juz sobie odpuscily chemie a maja dwa kola czy nawet trzy niech probuja, naprawde bedzie nas sporo na poprawach uczcie sie , probujcie, kombinujcie, sciagajcie, robcie cos,zeby tylko zaliczyc ta chemie. NIE PODDAWAJCIE SIE !!

Offline

 

#14 2009-02-21 14:11:54

BeTa-O2DACJA

Administrator

2316086
Skąd: in DA SZCZECIN now
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 71
Punktów :   -1 

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

W  środę 25-ego.02.09' będą wyniki z dzisiejszych kolokwiów. Co nie znaczy, że wcześniej nie można sprawdzić. Czasami się zdarza, że babka szybciej sprawdzi i wywiesi. Także wiadomo już, że 2 EXTRA GRATIS termin 1 poprawki z chemii będzie nie wcześniej niż czwartek. Ja 3mam kciuki za przyszłą sobotę!!! Nikomu z rozkładem zajęć nie koliduje!

Offline

 

#15 2009-02-22 01:46:06

agush_

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: CHEMIA OGÓLNA I ORGANICZNA-PROBLEMY!!!

a co z drugą poprawą kół???????????

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mikolajki-inaczej.pun.pl www.tolerancyjne-forum.pun.pl www.pociagidzikiegozachodu.pun.pl www.2011manager.pun.pl www.fifacontinental.pun.pl