BBBBBBBBBIOTECHNOLOGIA 2008/09'

Dla 135 os. które w 2008'/09' stały się studentami BIOTECHNOLOGII ZUT-u. :)


#1 2009-02-21 14:02:12

BeTa-O2DACJA

Administrator

2316086
Skąd: in DA SZCZECIN now
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 71
Punktów :   -1 

Fartuchy, C.D.N.-u

C.D.N.-u nie będzie-skasowało mi się z pamięci myszki/operacyjnej. Miałam 2xtyle napisane... :'( tyle czasu i pisania na marne, tyle pracy....nieee)

(TO O NIEZAPOMINANIU):
Uważam, że tak, jak na każdym roku studiów, na tychże kierunkach, każdy ma swój fartuch, a na tyle jest odpowiedzialny, że nie zapomina go zabrać z domu! Róbcie wszystko, piszcie na rozkładzie zajęć np. biochemia+ fartuch, czy chemia fizyczna+fartuch, miejcie go przy plecaku czy torbie, na widoku, czy zawsze w tym samym miejscu, ale nie zapominajcie!
(MOJE FARTUCHY):
Ja mam swoje 2 fartuchy Bonduelle, wiec jedynie te 2 mogę nosić, w tym 1 dla siebie. Na razie tyle mogę zrobić.
(O FARTUCHACH POWAŻNIE-ZAKUP GRUPOWY):
Jeśli to było na poważnie to zrobimy tak, że zrzucicie się kasą do kogoś, kto mieszka w Szczecinie i może kupić gdzieś hurtem(taniej, lub sami znajdźcie fartuchy np. w ciucholandach maja czasem. Nie pierwszy raz i niejeden tak zakupił fartuch...A ja będę gromadzić zapasowe fartuchy. Tak w ogóle to pierwsze słyszę, odkąd jestem na tej uczelni, ze ktoś ma nosić ze sobą fartuchy na zapas dla całej grupy... O_0? Jakiś absurd, czy jak? Każdy sam martwił się o swój fartuch i swą obecność na laboratoriach, o to pozwolenie na wejście do sali ćwiczeń.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.our-story.pun.pl www.proanamotyle.pun.pl www.islanderzy.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.eti2011r.pun.pl